Osmanlı Mh. Muammer Aksoy Cd. No: 103/9 Sincan/ANKARA
trende

Team Kart Nedir?

Anasayfa » Team Kart Nedir?

Team Kart,  Peppara (Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.) firmasının Team Ajans (Team Ajans Reklam Otomotiv ve Organizasyon Hizmetleri) şirketi arasındaki işbirliği ile oto kulüpleri üyelerinin hizmetine sunulmuş ön ödemeli bir elektronik para hesap kartıdır.

Team Kart, Peple.com.tr alt yapısını kullanan br karttır. Üyeler Team Kart sahibi olduktan sonra resmi hesap işlemlerini, para yükleme, yakıt alma, fatura yatırma vb. işlemleri www.peple.com.tr üzerinden ve Peppara mobil uygulaması üzerinden yapacaklardır.

Team Kart üzerindeki bakiyenizi anlaşmalı üye işyerlerinde indirimli hizmet almak için kullanabilir, online uygulamalarımız ile Para Transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, indirimli yakıt satın alabilir ve kurum ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Team Kart ön ödemeli bir karttır. Ücretsiz olarak Havale/EFT yoluyla, Halkbank Atmleri ya da hesaba bağlanacak kredi kartı ile bakiye yüklemesi yapılabilmektedir.

Team Kart sahibi olabilmeniz için sisteme dahil olan üye oto kulüplerinden birine üye olmanız gerekmektedir. Kartı aldıktan sonra Peple.com.tr adresinden ya da Pep Mobil uygulamasını indirerek hesap açıp kartınızı eklemeniz yeterlidir.

Team Kart bir defaya mahsus 10 TL kart edindirme ücretinden başka herhangi bir ücreti ve aidatı yoktur.

Team Kart, ülkemizde faaliyet gösteren otomobil kulüplerini desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu maksatla üye olup kart alan her üyesi ile otomobil kulüpeleri de kazanmaktadır. Böylelikle oto kulüpleri buluşma giderleri, sticker giderleri, promosyon giderleri ve sosyal sorumluluk proje vb. giderlerinde destek görmüş olacaklardır. Otomobil kulüpleri kocaman bir ailedir. Bu aileler üyelerinin destekleri ile birçok sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktadır. Team Kart sahibi olarak üyeler kampanya ve indirimler ile kazanırken aynı zamanda kendi otomobil kulüplerine de destek olmuş olacaklardır.

Para Yükle

Kredi kartı, banka kartı ya da Havale/EFT ile internetten para yükleyebilirsin. Halkbank’a ait tüm atmlerden ücretsiz para yükleme ve çekme imkanı vardır.

Para Gönder

Team Kart Pep hesabın ile banka hesaplarına ve kredi kartlarına para gönderebilirsin. İstersen başka Team Kart PeP hesaplarına da 7/24 para transferi yapabilirsin.

Para İste

Paraya ihtiyacın olduğu anda ya da ödeme almak için sadece telefon numarası girerek istediğin kişiden para iste ödeme al.

Akaryakıt

Team Kart ile aracınıza 7/24 akaryakıt alımı için bakiye yükleyebilir ve anlaşmalı tüm akaryakıt istasyonlarında %5 iadeli akaryakıt alabilirsiniz. Akaryakıt alımı adece benzin ve motorin için geçerli olup, LPG indirim kapsamı dışındadır.

Ödemeler

Team Kart hesabınız ile elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu ve diğer faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Fatura borcunuzu ödemek için Team Kart PeP hesabınıza giriş yapın.

Güvenlik

Size özel tek kullanımlık şifre (SMS OTP) ile mobil uygulama ve internet şubemize güvenli erişim sağlanmaktadır.

Pep, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. nin tescilli markasıdır. Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan (BDDK) 17.07.2017 tarihinde lisans almış yetkili bir Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşudur. www.peppara.com.tr

Team Kart, Team Ajans Reklam Otomotiv ve Organizasyon Hizmetleri firmasına ait tescilli bir markadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: