TEAM KART NEDİR?

Anasayfa > TEAM KART NEDİR?

Team Kart, Opet'in kurucusu ve % 50 ortağı olan Sn. Firkret ÖZTÜRK Bey'e ait Peppara (Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.) firmasının Team Ajans (Team Ajans Reklam Otomotiv ve Organizasyon Hizmetleri) şirketi arasındaki işbirliği ile oto kulüpleri üyelerinin hizmetine sunulmuş ön ödemeli bir elektronik para hesap kartıdır.

Team Kart, Peppara.com alt yapısını kullanan br karttır. Üyeler Team Kart sahibi olduktan sonra resmi hesap işlemlerini, para yükleme, fatura yatırma vb. işlemleri www.peppara.com üzerinden ve Peppara mobil uygulaması üzerinden yapacaklardır.

Team Kart üzerindeki elektronik bakiyenizi anlaşmalı üye işyerlerinde indirimli hizmet almak için kullanabilir, online uygulamalarımız ile Para Transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, indirimli yakıt satın alabilir ve kurum ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Team Kart ön ödemeli bir karttır. Havale/EFT yoluyla, PTT ATM ya da hesaba bağlanacak kredi kartı ile bakiye aktarımı yapılabilmektedir. 

Team Kart sahibi olabilmeniz için 3 aşamalı üyelik sistemini tamamlamanız lazım. Sırasıyla;

1- Team Kart sistemine dahil olan üye oto kulüplerinden birine üye olmanız,
2- www.teamkart.com.tr sitemize girip üye olmanız,
3- Sitemize üye olduktan sonra Peppara.com ya da Pep Mobil uygulamasını resmi hesabınızı açmanız gerekmektedir.

Tüm bu işlemleri yaptığınızda www.peppara.com ya da Peppara mobil uygulamalarına giriş yaparak hesabınızı yönetebilirsiniz.

Üyelik tamamlanıp hesap açıldıktan sonra Team Kart hesabınıza havale yolu ile ya da kredi kartı bağlayarak 20 TL kart edindirme ücretini yatırmanız gereklidir. Bu ücret bir defaya mahsus alınacaktır. Bu ücret kart basımı, hesap işletim ücreti ve kurye ücretini kapsamaktadır.Bu ücret ödenmesi ile kartı kullandığınız sürece başka hesap işletim ücreti alınmayacaktır.

Team Kart, ülkemizde faaliyet gösteren otomobil kulüplerini desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu maksatla üye olup kart aldıktan 1 yıl sonrasında olmak üzere yıllık 10 TL üyelik aidatı alınmaktadır. Toplanan bu aidatlar üyelerin mensup olduğu otomobil kulüplerine yasal giderler düşültükten sonra aktarılmaktadır. Böylelikle oto kulüpleri buluşma giderleri, sticker giderleri, promosyon giderleri ve sosyal sorumluluk proje vb. giderlerinde destek görmüş olacaklardır. Otomobil kulüpleri kocaman bir ailedir. Bu aileler üyelerinin destekleri iile birçok sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktadır. Team Kart sahibi olarak üyeler kampanya ve indirimler ile kazanırken aynı zamandakendi otomobil kulüplerine de destek olmuş olacaklardır.

Para Yükle

Team Kart için sitemiz üzerinden alacağınız Peppara.com özel link ile başvuru yaparak hemen hesabını oluşturabilirsin. Kredi kartı, banka kartı ya da Havale/EFT ile internetten para yükleyebilirsin.

Para Gönder

Team Kart Pep hesabın ile banka hesaplarına ve kredi kartlarına para gönderebilirsin. İstersen başka Team Kart PeP hesaplarına da 7/24 para transferi yapabilirsin.

Para İste

Paraya ihtiyacın olduğu anda ya da ödeme almak için sadece telefon numarası girerek istediğin kişiden para iste ödeme al.

Akaryakıt

Team Kart ile aracınıza 7/24 akaryakıt alımı için bakiye yükleyebilir ve Tüm Opet istasyonları ve Yapı Kredi Bankası pos makinesi olan Sunpet'lerde %5 indirimli akaryakıt alabilirsiniz. Akaryakıt alımı adece benzin ve motorin için geçerli olup, LPG indirim kapsamı dışındadır.

Ödemeler

Team Kart hesabınız ile elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu ve diğer faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Fatura borcunuzu ödemek için Team Kart PeP hesabınıza giriş yapın.

Güvenlik

Size özel tek kullanımlık şifre (SMS OTP) ile mobil uygulama ve internet şubemize güvenli erişim sağlanmaktadır.

Pep, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. nin tescilli markasıdır. Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'ndan (BDDK) 17.07.2017 tarihinde lisans almış yetkili bir Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşudur. www.peppara.com.tr

Team KartTeam Ajans Reklam Otomotiv ve Organizasyon Hizmetleri firmasına ait tescilli bir markadır. www.teamkart.com.tr

Team Kart Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: